SLUŽBY 

V současnosti je naše společnost schopna Vám zajistit širokou škálu činností v oblasti fotovoltaických elektráren od samotné přípravy až po realizaci. Naše činnosti jsou prováděny zkušenými odborníky s proaktivním přístupem v průběhu celého projektu.

- výstavba fotovoltaických elektráren pro rodinné či bytové domy na klíč
- výstavba fotovoltaických elektráren pro komerční účely na klíč
- projekční práce v oblasti fotovoltaických elektráren
- odborné konzultace


Fotovoltaická elektrárna pro domácnosti


Naše společnost Vám nabízí fotovoltaickou elektrárnu na klíč


Dotační programy


Domácnosti

V současné době lze pro domácnosti využít programu Nová zelená úsporám 2015-2021 s výší dotace až 155 000,- Kč na Vaši fotovoltaickou elektrárnu.


Firmy

Pro podnikatele je v současnosti možné využít Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Zároveň Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR připravuje nový dotační Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OPTAK). 
Projekční práce

V současné době zpracováváme několik větších projektů, kde investoři chtějí efektivně využít a provozovat fotovoltaické elektrárny především na střechách budov.
Mezi naše hlavní činnosti v této oblasti patří:
  • prověření vhodnosti konkrétních budov, vlastností veřejných zdrojů a limitů území, napojitelnost a volná kapacita u distribuční sítě
  • příprava a zpracování podkladů pro energetický posudek, zejména měření spotřeby na budově včetně vyhodnocení dat
  • zpracování projektové dokumentace pro zjištění velikosti a konfigurace systému fotovoltaické elektrárny v rozsahu nutného pro stavební povolení
  • vypracování jednopólového schéma fotovoltaické elektrárny
  • podání žádosti na provozovatele distribuční sítě za účelem napojení fotovoltaické elektrárny na distribuční soustavu 
  • zajištění získání platného stavebního povolení a to včetně souvisejících činností požadovaných dle platných předpisů

VAGNERPLAST s.r.o.

Pro společnost VAGNERPLAST s.r.o. zabývající se výrobou akrylátových van provádíme projekční práce na fotovoltaické elektrárně o výkonu 96 kWp a bateriovém systému o velikosti 100 kWh.


Aerosol - service a.s. 

Našim dalším významným zákazníkem je společnost Aerosol - service a.s.

Základním produktem společnosti je polyuretanová pěna v různých variantách a pro různé druhy použití a to jak pro profesionály, tak pro kutily.

Pro tohoto zákazníka provádíme projekční práce na fotovoltaické elektrárně o výkonu 325 kWp s bateriovým systémem o velikosti 200 kWh.